Co jsou zač ??

  Odpověď na tuto otázku je vskutku zapeklitá záležitost. Pomineme-li otazníky okolo jejich charakterů, morálních profilů, společenského chování a jiných zbytečností, dojdeme k závěru, že je to kapela hrající vynikající muziku. Trošku jsem to přehnal, ale je to pravda - stáhněte si nějaké ukázky. Histo(e)rie kapely a fotodokumentace jsou rozebírány jinde a další detaily ze životů Hovad ( v úředních listinách označované jako životopisy ) následují :
 
 
Pípa bez paruky. PÍPA - zpěv /?/
* 5.7.1976 - neznámo kde a jak ...
  Nalezen poblíž Hloubětínského nádraží v krabici od mléka. Ujala se ho rodina Petzoldů, které se to od té doby zle vymstívá. Studuje a ještě dlouho bude. Maturitu dostal z lítosti. Hlasový rozsah : A2 - B3.
 
 

 
 
ANDY - bicí
* 15. 3. 1975 - v arabských emirátech Šejku Ahmedovi
Andy náhodou zachycen v okamžiku, kdy se neschovával za bubny.
  Znuděn bohatstvím a podnebím země emigroval vychytrale do tehdy ještě socialistického československa. Jediné, s čím se zde ještě nedokázal smířit je, že zde ještě neuzákonili mnohoženství. Prodává zahradní ropné věže.
 
 

 
 
Ingo ještě za svobodna. INGO - basa /piv/
* 24. 9. 1974
  Odmala chodil v bílých podkolenkách a v kraťasech s padacím mostem. Byl nucen stále pořvávat po horách holarijó. Jako slušný hoch byl vyslán na studia do čech, kde zjistil, že pivo je také k pití. Od té doby se v něm i myje.
 
 

 
 
JERMY - kytara
*24. 7. 1975 - v Tatárii kozákovi Malibulibalipejovi
Jermy soustředěný na sólo.
  Odkojen tatarským biftekem. Již v mládí spadl z koně na hlavu. V zemljance nastydl na ledviny a od té doby je zapřísáhlým alkoholikem. Do čech se dostal na splašeném kozlovi, a to do Popovic. Živí se jako příživník.
 
 

 
 
Gusta. GUSTA - ságo
*30.2.1976 - v Kalifornii v ruletě jako kulička nule
  Do svých 16 let se snažil popřít formu a smysl svého narození, tak pracoval v herně jako žeton. Velmi nesnášel být proplacen. Změnil povolání a nechal se zaměstnat na mezizáoceánském parníku jako kotva. Do čech přicestoval jako kotva. Pracuje jako kotva.
 
 
 
 
© HROCHOUN & HOVADOBOYS 1999/2000